Location : Home > S > SA305C184KARC
SA305C184KARC
Share on FacebookShare on Facebook
SA305C184KARC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA305C184KARC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.18uF 10 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SA305C184KARC ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SA305C184KARC CAP CER 0.18UF 50V 10 AXIAL 1219100 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
SA305C184KARC CAP CER 0.18UF 50V 10 AXIAL 496900 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
SA305C184KARC CAP CER 0.18UF 50V 10 AXIAL 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
SA305C184KARC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.18uF 10 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
SA305C184KARC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.18uF 10 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd