Location : Home > S > SA305C184KAA
SA305C184KAA
Share on FacebookShare on Facebook
SA305C184KAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA305C184KAA ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SA305C184KAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.18uF 10 Axial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
SA305C184KAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.18uF 10 Axial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock PXT Direct Electronics Co.,Ltd
SA305C184KAA 648945 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
SA305C184KAA CAP CER 0.18UF 50V 10 AXIAL 1301100 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited