Location : Home > S > SA305C104KARC
SA305C104KARC
Share on FacebookShare on Facebook
SA305C104KARC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA305C104KARC ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SA305C104KARC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.1uF 10 Axial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SA305C104KARC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.1uF 10 Axial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
SA305C104KARC CAP CER 0.1UF 50V 10 AXIAL 680200 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
SA305C104KARC CAP CER 0.1UF 50V 10 AXIAL 785400 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
SA305C104KARC CAP CER 0.1UF 50V 10 AXIAL 785400 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SA305C104KARC CAP CER 0.1UF 50V 10 AXIAL 1402400 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SA305C104KARC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.1uF 10 Axial 80,000 AVX 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com