Location : Home > S > SA305C104KAC
SA305C104KAC
Share on FacebookShare on Facebook
SA305C104KAC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA305C104KAC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.1uF 10 Axial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SA305C104KAC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.1uF 10 Axial 80,000 AVX 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
SA305C104KAC CAP CER 0.1UF 50V 10 AXIAL 1402500 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com