Location : Home > S > SA301E224ZAR
SA301E224ZAR
Share on FacebookShare on Facebook
SA301E224ZAR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA301E224ZAR CAP CER 0.22UF 100V AXIAL 1212000 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
SA301E224ZAR CAP CER 0.22UF 100V AXIAL 489800 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
SA301E224ZAR CAP CER 0.22UF 100V AXIAL 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
SA301E224ZAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100v 0.22uF 80-20 Z5U 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
SA301E224ZAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100v 0.22uF 80-20 Z5U 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd