Location : Home > S > SA301E104ZAA
SA301E104ZAA
Share on FacebookShare on Facebook
SA301E104ZAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA301E104ZAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.1uF Z5U 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SA301E104ZAA ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SA301E104ZAA CAP CER 0.1UF 100V AXIAL 902900 AVX 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
SA301E104ZAA CAP CER 0.1UF 100V AXIAL 1546100 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com