Location : Home > S > SA301C563KAR
SA301C563KAR
Share on FacebookShare on Facebook
SA301C563KAR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA301C563KAR ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SA301C563KAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 0.056uF 100V 10 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SA301C563KAR CAP CER 0.056UF 100V 10 AXIAL 595500 AVX Corporation 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
SA301C563KAR standard package with RoHS 46640 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
SA301C563KAR CAP CER 0.056UF 100V 10 AXIAL 700700 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
SA301C563KAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 0.056uF 100V 10 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd