Location : Home > S > SA301C473KAA
SA301C473KAA
Share on FacebookShare on Facebook
SA301C473KAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA301C473KAA ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SA301C473KAA 473K100VAXIAL 25000 AVX 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
SA301C473KAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.047uF 10 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SA301C473KAA 48000 AVX 2016+ RoHS IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
SA301C473KAA CAP CER 0.047UF 100V 10 AXIAL 695300 AVX 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited