Location : Home > S > SA301C333KAR
SA301C333KAR
Share on FacebookShare on Facebook
SA301C333KAR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA301C333KAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 0.033uF 10 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SA301C333KAR CAP CER 0.033UF 100V 10 AXIAL 695500 AVX 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
SA301C333KAR CAP CER 0.033UF 100V 10 AXIAL 1325700 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SA301C333KAR CAP CER 0.033UF 100V 10 AXIAL 800700 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.