Location : Home > S > SA20CA-E3/73
SA20CA-E3/73
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
M39003/01-2964H Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 47UF 10% 6V AXIAL
M39003/01-2964H Vishay 68000 N/A N/A HongKong Wanghua Technology Limited
08055K0R3ABTTR Capacitors Thin Film Capacitors CAP THIN FILM 0.3PF 50V 0805
08055K0R3ABTTR AVX 80,000 2013+ 2013+ enkaite Electronics Co., Ltd
08055K0R3ABTTR AVX 80,000 2013+ Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 0.3pF SIMEN Electronics Co.,Ltd
08055K0R3ABTTR AVX Corporation 895600 NEW RoHS CAP THIN FILM 0.3PF 50V 0805 FindCores Electronics Inc.
8345-C12A-S3M2-DB1B1C-15A Circuit Protection Circuit Breakers CR BKR MAG-HYDR 15A 480VAC/80VDC
IMLC1-1RLS4-28052-6 Circuit Protection Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER
IUG1-4-59-.500-21 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR LEVER .5A
IEG1-32982-2-V Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
CBC-20 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR 20A AUTO RESET
KLU-650 Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses FUSE CRTRDGE 650A 600VAC CYLINDR
4522 Circuit Protection Fuseholders BUSS FUSEBLOCK
4522 3M 147720 2016+ CONN HEADER .05 20POS T/H Unitronix Electronics Limited
4522 3M 298270 2016+ CONN HEADER .05 20POS T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4522 3M 157690 2016+ BOARDMOUNT HEADER .050 20POS Unitronix Electronics Limited
4522 3M 298070 2016+ BOARDMOUNT HEADER .050 20POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com