Location : Home > S > SA205E334MAA
SA205E334MAA
Share on FacebookShare on Facebook
SA205E334MAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA205E334MAA CAP CER 0.33UF 50V 20 AXIAL 807500 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
SA205E334MAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.33uF 20 Axial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
SA205E334MAA ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SA205E334MAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.33uF 20 Axial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com