Location : Home > S > SA205E224MAA
SA205E224MAA
Share on FacebookShare on Facebook
SA205E224MAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA205E224MAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.22uF 20 Axial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SA205E224MAA CAP CER 0.22UF 50V 20 AXIAL 910500 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.