Location : Home > S > SA205C683MAR
SA205C683MAR
Share on FacebookShare on Facebook
SA205C683MAR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA205C683MAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.068uF 20 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SA205C683MAR CAP CER 0.068UF 50V 20 AXIAL 981300 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
SA205C683MAR CAP CER 0.068UF 50V 20 AXIAL 981300 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SA205C683MAR CAP CER 0.068UF 50V 20 AXIAL 1500300 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SA205C683MAR CAP CER 0.068UF 50V 20 AXIAL 1500300 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited