Location : Home > S > SA205A222JARC
SA205A222JARC
Share on FacebookShare on Facebook
SA205A222JARC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA205A222JARC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 2200pF 5 COG 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SA205A222JARC ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SA205A222JARC CAP CER 2200PF 50V 5 AXIAL 882600 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SA205A222JARC CAP CER 2200PF 50V 5 AXIAL 1401600 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SA205A222JARC CAP CER 2200PF 50V 5 AXIAL 1401600 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
SA205A222JARC CAP CER 2200PF 50V 5 AXIAL 882600 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.