Location : Home > S > SA205A222JAC
SA205A222JAC
Share on FacebookShare on Facebook
SA205A222JAC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA205A222JAC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 2200pF 5 Axial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SA205A222JAC CAP CER 2200PF 50V 5 AXIAL 882800 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SA205A222JAC CAP CER 2200PF 50V 5 AXIAL 1401800 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SA205A222JAC CAP CER 2200PF 50V 5 AXIAL 1401800 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
SA205A222JAC CAP CER 2200PF 50V 5 AXIAL 882800 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.