Location : Home > S > SA201C103KARC
SA201C103KARC
Share on FacebookShare on Facebook
SA201C103KARC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA201C103KARC ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SA201C103KARC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 0.01uF 10 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SA201C103KARC CAP CER 10000PF 100V 10 AXIAL 1323800 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SA201C103KARC CAP CER 10000PF 100V 10 AXIAL 678500 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com