Location : Home > S > SA201C103KAA
SA201C103KAA
Share on FacebookShare on Facebook
SA201C103KAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA201C103KAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.01uF 10 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SA201C103KAA s/n 10000 AVX 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
SA201C103KAA ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SA201C103KAA CAP CER 10000PF 100V 10 AXIAL 1324100 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com