Location : Home > S > SA115E474MAC
SA115E474MAC
Share on FacebookShare on Facebook
SA115E474MAC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA115E474MAC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.47uF 20 Z5U 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
SA115E474MAC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.47uF 20 Z5U 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
SA115E474MAC CAP CER 0.47UF 50V 20 AXIAL 1232800 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SA115E474MAC CAP CER 0.47UF 50V 20 AXIAL 576800 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com