Location : Home > S > SA115C683KAA
SA115C683KAA
Share on FacebookShare on Facebook
SA115C683KAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA115C683KAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.068uF 10 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SA115C683KAA CAP CER 0.068UF 50V 10 AXIAL 1006200 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.