Location : Home > S > SA115C104MARC
SA115C104MARC
Share on FacebookShare on Facebook
SA115C104MARC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA115C104MARC CAP CER 0.1UF 50V 20 AXIAL 698400 AVX 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
SA115C104MARC CAP CER 0.1UF 50V 20 AXIAL 803600 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
SA115C104MARC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.1uF 20 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com