Location : Home > S > SA115C104MAA
SA115C104MAA
Share on FacebookShare on Facebook
SA115C104MAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA115C104MAA CAP CER 0.1UF 50V 20 AXIAL 1341800 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
SA115C104MAA CAP CER 0.1UF 50V 20 AXIAL 698600 AVX 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
SA115C104MAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.1uF 20 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com