Location : Home > S > SA115A392KAR
SA115A392KAR
Share on FacebookShare on Facebook
SA115A392KAR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA115A392KAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 3900pF 10 C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SA115A392KAR CAP CER 3900PF 50V 10 AXIAL 988700 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SA115A392KAR CAP CER 3900PF 50V 10 AXIAL 1507700 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SA115A392KAR CAP CER 3900PF 50V 10 AXIAL 1507700 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
SA115A392KAR CAP CER 3900PF 50V 10 AXIAL 988700 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.