Location : Home > S > SA115A272JAC
SA115A272JAC
Share on FacebookShare on Facebook
SA115A272JAC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA115A272JAC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 2700pF 5 COG 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SA115A272JAC ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SA115A272JAC CAP CER 2700PF 50V 5 AXIAL 986100 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
SA115A272JAC CAP CER 2700PF 50V 5 AXIAL 880900 AVX 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
SA115A272JAC CAP CER 2700PF 50V 5 AXIAL 1524100 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com