Location : Home > S > SA115A222JAC
SA115A222JAC
Share on FacebookShare on Facebook
SA115A222JAC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA115A222JAC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 2200pF 5 C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SA115A222JAC CAP CER 2200PF 50V 5 AXIAL 911500 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
SA115A222JAC CAP CER 2200PF 50V 5 AXIAL 806300 AVX 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
SA115A222JAC CAP CER 2200PF 50V 5 AXIAL 1449500 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com