Location : Home > S > SA115A182JAR
SA115A182JAR
Share on FacebookShare on Facebook
SA115A182JAR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA115A182JAR CAP CER 1800PF 50V 5 AXIAL 790900 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
SA115A182JAR CAP CER 1800PF 50V 5 AXIAL 685700 AVX 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
SA115A182JAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 1800pF 5 C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com