Location : Home > S > SA111C333KAA
SA111C333KAA
Share on FacebookShare on Facebook
SA111C333KAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA111C333KAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 0.033uF 10 Axial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SA111C333KAA CAP CER 0.033UF 100V 10 AXIAL 999600 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
SA111C333KAA CAP CER 0.033UF 100V 10 AXIAL 894400 AVX 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
SA111C333KAA CAP CER 0.033UF 100V 10 AXIAL 1537600 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com