Location : Home > S > SA111A102KAC
SA111A102KAC
Share on FacebookShare on Facebook
SA111A102KAC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA111A102KAC CAP CER 1000PF 100V 10 AXIAL 1257100 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
SA111A102KAC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 1000pF 10 COG 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
SA111A102KAC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 1000pF 10 COG 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
SA111A102KAC CAP CER 1000PF 100V 10 AXIAL 1257100 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SA111A102KAC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 1000pF 10 COG 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com