Location : Home > S > SA105E224ZAR
SA105E224ZAR
Share on FacebookShare on Facebook
SA105E224ZAR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA105E224ZAR CAP CER 0.22UF 50V AXIAL 685700 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SA105E224ZAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.22uF Z5U 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
SA105E224ZAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.22uF Z5U 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
SA105E224ZAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.22uF Z5U 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com