Location : Home > S > SA105E154MAC
SA105E154MAC
Share on FacebookShare on Facebook
SA105E154MAC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA105E154MAC CAP CER 0.15UF 50V 20 AXIAL 802900 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SA105E154MAC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.15uF 20 Z5U 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
SA105E154MAC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.15uF 20 Z5U 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
SA105E154MAC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.15uF 20 Z5U 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com