Location : Home > S > SA105E104MAA
SA105E104MAA
Share on FacebookShare on Facebook
SA105E104MAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA105E104MAA s/n 80000 AVXCORP 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
SA105E104MAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.1uF 20 Z5U 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SA105E104MAA CAP CER 0.1UF 50V 20 AXIAL 1403600 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com