Location : Home > S > SA105E103MAA
SA105E103MAA
Share on FacebookShare on Facebook
SA105E103MAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA105E103MAA CAP CER 10000PF 50V 20 AXIAL 1403700 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SA105E103MAA RoHS Compliant 37846 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
SA105E103MAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.01uF 20 Z5U 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com