Location : Home > S > SA105C822KAR
SA105C822KAR
Share on FacebookShare on Facebook
SA105C822KAR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA105C822KAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 8200pF 10 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SA105C822KAR s/n 60000 AVX 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
SA105C822KAR ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SA105C822KAR CAP CER 8200PF 50V 10 AXIAL 1208500 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com