Location : Home > S > SA105C333KARC
SA105C333KARC
Share on FacebookShare on Facebook
SA105C333KARC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA105C333KARC ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SA105C333KARC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.033uF 10 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SA105C333KARC CAP CER 0.033UF 50V 10 AXIAL 592600 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SA105C333KARC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.033uF 10 X7R 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
SA105C333KARC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.033uF 10 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.