Location : Home > S > SA105C333KAC
SA105C333KAC
Share on FacebookShare on Facebook
SA105C333KAC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA105C333KAC CAP CER 0.033UF 50V 10 AXIAL 592800 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SA105C333KAC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.033uF 10 Axial 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
SA105C333KAC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.033uF 10 Axial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.