Location : Home > S > SA105C103MAA
SA105C103MAA
Share on FacebookShare on Facebook
SA105C103MAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA105C103MAA standard package with RoHS 46730 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
SA105C103MAA CAP CER 10000PF 50V 20 AXIAL 1306800 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SA105C103MAA originalnew? 498101 AVX 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SA105C103MAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.01uF 20 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com