Location : Home > S > SA105C103JAC
SA105C103JAC
Share on FacebookShare on Facebook
SA105C103JAC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA105C103JAC ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SA105C103JAC CAP CER 10000PF 50V 5 AXIAL 708700 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SA105C103JAC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.01uF 5 X7R 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
SA105C103JAC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.01uF 5 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
SA105C103JAC CAP CER 10000PF 50V 5 AXIAL 1335000 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com