Location : Home > S > SA105A102KAR
SA105A102KAR
Share on FacebookShare on Facebook
SA105A102KAR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA105A102KAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 1000pF 10 C0G 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
SA105A102KAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 1000pF 10 C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
SA105A102KAR CAP CER 1000PF 50V 10 AXIAL 593400 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.