Location : Home > S > SA102C681KAA
SA102C681KAA
Share on FacebookShare on Facebook
SA102C681KAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA102C681KAA CAP CER 680PF 200V 10 AXIAL 1547300 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SA102C681KAA CAP CER 680PF 200V 10 AXIAL 891300 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SA102C681KAA ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SA102C681KAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 680pF 10 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
WI-D Soldering, Desoldering, Rework Products Desoldering Braid, Wick, Pumps Desolder Braid/Wick Unfluxed 1.00" (25.40mm) 6" (152.4mm)