Location : Home > S > SA102C471JAR
SA102C471JAR
Share on FacebookShare on Facebook
SA102C471JAR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA102C471JAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 470pF 5 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SA102C471JAR CAP CER 470PF 200V 5 AXIAL 897500 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SA102C471JAR CAP CER 470PF 200V 5 AXIAL 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
SA102C471JAR CAP CER 470PF 200V 5 AXIAL 792300 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.