Location : Home > S > SA102C392KAR
SA102C392KAR
Share on FacebookShare on Facebook
SA102C392KAR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA102C392KAR CAP CER 3900PF 200V 10 AXIAL 571300 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SA102C392KAR CAP CER 3900PF 200V 10 AXIAL 681300 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SA102C392KAR CAP CER 3900PF 200V 10 AXIAL 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
SA102C392KAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 3900pF 10 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com