Location : Home > S > SA102C391KAR
SA102C391KAR
Share on FacebookShare on Facebook
SA102C391KAR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA102C391KAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 390pF 10 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SA102C391KAR CAP CER 390PF 200V 10 AXIAL 1204000 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com