Location : Home > S > SA102C331JAA
SA102C331JAA
Share on FacebookShare on Facebook
SA102C331JAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA102C331JAA CAP CER 330PF 200V 5 AXIAL 790700 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SA102C331JAA CAP CER 330PF 200V 5 AXIAL 900700 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SA102C331JAA CAP CER 330PF 200V 5 AXIAL 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
SA102C331JAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 330pF 5 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com