Location : Home > S > SA102C222KAR
SA102C222KAR
Share on FacebookShare on Facebook
SA102C222KAR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA102C222KAR CAP CER 2200PF 200V 10 AXIAL 572400 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SA102C222KAR CAP CER 2200PF 200V 10 AXIAL 682400 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SA102C222KAR CAP CER 2200PF 200V 10 AXIAL 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
SA102C222KAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 2200pF 10 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com