Location : Home > S > SA102C102MAA
SA102C102MAA
Share on FacebookShare on Facebook
SA102C102MAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA102C102MAA standard package with RoHS 46330 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
SA102C102MAA CAP CER 1000PF 200V 20 AXIAL 1558700 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SA102C102MAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 1000pF 20 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com