Location : Home > S > SA102A8R2DAA
SA102A8R2DAA
Share on FacebookShare on Facebook
SA102A8R2DAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA102A8R2DAA ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SA102A8R2DAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 8.2pF Axial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SA102A8R2DAA CAP CER 8.2PF 200V AXIAL 1449600 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SA102A8R2DAA CAP CER 8.2PF 200V AXIAL 793600 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SA102A8R2DAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 8.2pF Axial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd