Location : Home > S > SA102A820JAC
SA102A820JAC
Share on FacebookShare on Facebook
SA102A820JAC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA102A820JAC ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SA102A820JAC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 82pF 5 Axial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SA102A820JAC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 82pF 5 Axial 80,000 AVX 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
SA102A820JAC CAP CER 82PF 200V 5 AXIAL 1510700 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com