Location : Home > S > SA102A6R0DAA
SA102A6R0DAA
Share on FacebookShare on Facebook
SA102A6R0DAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA102A6R0DAA CAP CER 6PF 200V AXIAL 1449900 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SA102A6R0DAA CAP CER 6PF 200V AXIAL 793900 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SA102A6R0DAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 6pF COG 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd