Location : Home > S > SA102A680JAR
SA102A680JAR
Share on FacebookShare on Facebook
SA102A680JAR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA102A680JAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 68pF 5 C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SA102A680JAR ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SA102A680JAR CAP CER 68PF 200V 5 AXIAL 1511000 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com