Location : Home > S > SA102A4R7DAA
SA102A4R7DAA
Share on FacebookShare on Facebook
SA102A4R7DAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA102A4R7DAA ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SA102A4R7DAA CAP CER 4.7PF 200V AXIAL 1450500 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SA102A4R7DAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 4.7pF Axial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd