Location : Home > S > SA102A390KAA
SA102A390KAA
Share on FacebookShare on Facebook
SA102A390KAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA102A390KAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 39pF 10 COG 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SA102A390KAA ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SA102A390KAA CAP CER 39PF 200V 10 AXIAL 1211300 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com